Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,72%

McAN to nowa historia

Zgłoś do moderatora
Jest wiele kryptowalut na świecie, ale McAN - tylko jedna. I nie da się nie zauważyć, że pracują nad nią: ciągle się pojawia na nowych giełdach, jeszcze kilka - i będzie rewolucja. A to nie trwa 3 dni, dajmy im czas.
Ja wierzyłem w spółkę i będę wierzył, i żaden Jarek mnie nie przekona, żebym przestał. A informacje, działania i cyfry które widzimy codziennie - dają do myślenia. Coś pisali o Wielkiej Brytanii, jak to im wyjdzie - to naprawdę szacun. Tak trzymać i do przodu, jesteśmy z wami i wierzymy.
Ilu tu jest takich, jak ja?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,67% 0,29 2022-09-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.