Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 12,90%

mBank prognozuje 3mln zysku w 1q21

Zgłoś do moderatora
Wrzucam screena z prognozy
https://postimg.cc/QHm6yzCM

Cytuje:

"
■ Zakładamy poprawę obrotów w segmencie Fintech (do 12,6 mln PLN) oraz osiągnięcie zysku rzędu +0,2 mln PLN (vs. strata -0,2 mln PLN rok wcześniej)
■ Wysokie wyniki segmentu Enterprise Services (proszę pamiętać o dekonsolidacji segmentu od połowy kwietnia’21).
■ Neutralny wpływ segmentu Hoteltech na linię EBIT w 1Q’21.
"

i wychodzi im 3mln zysku netto vs 0.7mln rok temu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.