Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -9,16%
Jak tylko ja Twitterze coś napiszą to w moment informuje, po minucie. Chłop musi być blisko spółki. I tak aż dziwne jego naganianie. I ten wysoki lock up. To może być upłynnianie. Maxi sie dwoi i troi żebyscie kupowali akcje, których sam mógłby nabrać na kredyt, skoro tak wierzy w spółkę. Uważajcie, tutaj już wielu popłynęlo.
  • Maxi Autor: ~Kuba
  • Re: Maxi Autor: ~DonSpekulo
  • Re: Maxi Autor: ~s1tock88
  • Re: Maxi Autor: ~maxi
  • Re: Maxi Autor: ~s1tock88

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP -0,95% 3,12 2021-10-22 15:53:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.