Forum Giełda +Dodaj wątek

Masakra - opóźnili raport

Zgłoś do moderatora
Jak KGHM opóźnia publikacje to daje znak, ze bedzie słabiej niż wszyscy myśleli - i vice versa - jak przyspieszają to wiadomo, ze bedzie dobrze. BDZ nie dość, ze właśnie opóźnili to jeszcze maja opublikować w piątek - typowo w piątek ogłaszają wyniki jak sie boja histerycznej reakcji na rynku na ogłoszone wyniki i chcą dać czas ludziom sie uspokoić przez weekend. Masakra... Czyżby dalsze drenowanie gotówki do spółki-córki i zwiększanie wydatków inwestycyjnych? To moje zdanie - wy co myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN 0,00% 13,35 2019-12-12 09:11:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.