Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,74%

marzec 2020 roku zmienił wszystko. „To był punkt zwrotny dla nowych tech

Zgłoś do moderatora
"Jednak marzec 2020 roku zmienił wszystko. „To był punkt zwrotny dla nowych technologii, wraz z rozpoczęciem pandemii zaczęła się nowa era. Tak naprawdę od marca 2020 roku świat stał się na poły cyfrowy, a nowoczesne technologie stały się nieodwracalnie częścią naszego życia."

https://strefainwestorow.pl/artykuly/bitcoin/20210301/michael-saylor-bitcoin-prognoza

Artykuł o Bitcoin, ale pośrednio nas tez dotyczy, wchodzimy w tłuste lata dla IT z kapitałem i gotowymi rozwiązaniami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -5,26% 13,50 2021-06-15 15:44:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.