Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Marek Falenta próbował popełnić samobójstwo. Coraz weselej.

Zgłoś do moderatora
Bardzo świeżutkie informacje, które mnie jakoś specjalnie nie dziwią:

https://www.rp.pl/Afera-tasmowa/180929329-Marek-Falenta-probowal-popelnic-samobojstwo.html

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mysli-samobojcze-falenty-czytamy-akta-afery-podsluchowej/wm5letm

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23979716,marek-falenta-probowal-popelnic-samobojstwo.html
_________________________________________________________________________________________________
Szanowni akcjonariusze.

Przypominam że w PRZEKRĘCIE na Hawe SA współpracowały ze sobą co najmniej dwie zorganizowane grupy prz...........cze, z czego dokładny opis jednej z nich leży już od dawna w prokuraturze krajowej, chłopaki z PAH mogą o tym zaświadczyć.

Przypominam też , że Marek Falenta dokładnie wie co tutaj się wydarzyło oraz Przypominam też, że osobiście zatrudnił PIONKA/KUKIEŁKĘ ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZ....................EJ Z WOJ.ŁODZKIEGO czyli dobrze wam tutaj znanego ,,prezesa" PAWŁA P.

Jakkolwiek artykuły mogą sugerować że chodzi o aferę taśmową to tak naprawdę należy sobie zadać pytanie czy ,,próba samobójcza" nie była powiązana z szeroką wiedzą jaką ma na temat działalności szajki.
___________________________________________________________________________________________________
Kolejna kwestia:
w związku z licznymi pytaniami, informuję że wciąż aktualne jest wszystko to co zostało zawarte w tym poście i tego się trzymajmy:
https://www.bankier.pl/forum/temat_kilka-informacji-dla-was-o-co-teraz-chodzi,28274079.html
(przeczytajcie to sobie sto razy żeby nie zadawać tych samym pytań w kółko)

Dlatego nie czytajcie bzdur jakie piszą trole typu Czesio, Er i inni, ich aktywność jest wybitnie podejrzana z tego wzgledu, że swoimi durnymi postami które nic nie wnoszą przykrywają ważne wątki.
  
Z uwagi na czynności podejmowane przez organy państwowe póki co nie mogę więcej pisać o sprawie żeby cwaniaczki z szajki niczego nie przeczuwały. 

Pozdrawiam afera_hawe@onet.pl 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.