Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -34,55%

marcowa sprzedaż nie drgnęła, czyli inflacyjnie spadla o 11 proc.

Zgłoś do moderatora
Serdeczne gratulacje dla prezesa i królików z rodziny. Sprzedaz firmy w marcu byla na poziomie marca ubieglego roku. Oczywiście święta mialy na to wplyw. Ale inflacja w marcu była 11 proc. A w kwietniu będzie wyższa. Czy w kwietniu firma wykaże więcej niż inflacja? Chociaz wzrost na poziomie inflacji?
Nie idzie ten biznes od lat Udawanie, że rodzina i przyboczni postawią na nogi organica to mrzonka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORGANIC 0,00% 2,16 2022-12-01 09:03:55