Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,28%

Mapa o wielkości średniej polskiej wioski w Cyberpunku! Gracze wkurzeni!

Zgłoś do moderatora
https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-mapa-swiata-gry/ze1d144 

Kilka ulic na krzyż, hehe, zabrakło funduszy na więcej? O co tu chodzi? Chcą być najlepszą grą na świecie a mapa kilkukrotnie mniejsza niż w GTA 5. Oj czarno widzę premierę, coraz więcej pęknięć na nieskazitelnym wizerunku CDPRojektu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,04% 275,70 2020-01-23 09:48:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.