Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: 34,21%

MAP chce wygospodarować więcej kasy na górnictwo

Zgłoś do moderatora
Chodzi o dodatkowe 7 mld zł w tzw. restrukturyzację górnictwa. Cóż, zbliża się barbórka. Przydadzą się premie. Szkoda, że nie dla wszystkich. Skoro nie dla wszystkich, to będą dodatkowe protesty. Według scyzoryka protestujący na ulicach to robactwo. Naród będzie podzielony jak będzie się tak dzielić pieniądze. Warto zwrócić uwagę, że knife chce zrujnowanego Taurona bo wtedy będzie tani np. po 1 zł. Inni chcą żeby cena wynosiła 10 zł co oznacza, że Tauron musi być wielki. To są racje nie do pogodzenia. Knife chce zarobić na zrujnowaniu spółki. Mamy więc wojnę w której wygra jedna z opcji: Tauron padnie albo wzniesie się. Połowicznych rozwiązań nie ma. Żeby spółkę wznieść na wyżyny należy zlikwidować tych co jej zagrażają. Tu też nie ma innych możliwości. Walka w nieskończoność to strata czasu która do niczego nie prowadzi. Trzeba walczyć i szybko wygrać no i delektować się owocami zwycięstwa. Knife jest wrogiem dobrobytu Taurona zresztą nie on jedyny. Skoro jedni chcą zniszczyć drugich, wojna jest nieunikniona.
Widać to również w kwestiach światopoglądowych. Jak społeczeństwo nie może egzystować z gejami to nie da się uniknąć konfliktów. Geje i lesbijki istnieli od zawsze, podobnie jak niepełnosprawni ruchowo i intelektualnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,13% 2,97 2021-01-25 17:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.