Forum Giełda +Dodaj wątek

manipulacja ceną na kwote 2,80 !! >>bardzo male zlecenia w malym c

Zgłoś do moderatora
TKO podobny do zlecen (bardzo male kwoty) portfele zaladowane na kilka tysiecy w srode na kursie 3zl !! kupowalem w podobnym kursie w tym samym dniu to wiem
  • manipulacja ceną na kwote 2,80 !! >>bardzo male zlecenia w malym c Autor: ~lucky2010

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ODLEWNIE -0,70% 8,54 2023-02-02 16:06:37