Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 67,05%

MANDATY DROGOWE 5000,00PLN a za MASECZKI 2000,00PLN TO WINA TUSKA?

Zgłoś do moderatora
No i sądzie odpowiednio drogowe płatne do 30000,00PLN i za maseczki płatne do 6000,00 PLN to wina Tuska czy wina Putina ?

Jakie są przekazy dnia w specjalnym wydaniu tvpis ,, para - wiadomości '' dla ograniczonych umysłowo sprzedawczyków ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,02% 67,32 2022-05-17 17:04:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.