Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 24,29%

Mamy świeże potwierdzenie przegranej PL i prawdopodobnie

Zgłoś do moderatora
pełnej kwoty z olbrzymimi odsetkami, co myśle, może przełożyć się na jakieś 23pln / akcje

"Sprawa znajduje się na ostatniej prostej i wkrótce zapadnie wyrok. Wartość tych roszczeń to przeszło 4 mld zł, lecz nawet jeśli Polska przegra sprawę i będzie musiała wypłacić jednorazowe odszkodowanie, co zdaniem ekspertów prawnych jest prawdopodobne, to zyski zdecydowanie przewyższają potencjalne straty. Można więc stwierdzić, że za kwotę kilka miliardów zł udało się odzyskać strategiczne złoża, których wartość jest wielokrotnie większa"

Źródło

https://naszeblogi.pl/65852-bezpieczenstwo-surowcowe-nie-ma-ceny?fbclid=IwAR3RKpgmTv3hxRiR24W4JQD4WUtdn0nCC8VN0BHny9e0hhWvQo7U8Mu68gM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX 0,23% 2,17 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.