Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 137,94%

Mamy pierwsze reakcje analityków na raport H1: powiało optymizmem

Zgłoś do moderatora
Analysts at broker Shore Capital, which withdrew its forecasts earlier in the year due to the lack of clarity on the outlook caused by the coronavirus crisis and the associated withdrawal of guidance by the company, said, “with the picture now becoming clearer, and with a half year of numbers under its belt” and said it expects to reintroduce forecasts shortly. In the second half, they expect loss to “materially narrow” and provisionally estimate a full-year loss before tax of £60-80mln
Jak na biznes w czasie zarazy to nieźle. 36m z półrocznych 46m straty to rezerwy które odwrócą się w ciągu 12 mies, tak mówił Gargamel w trakcie prezentacji ( sorki ale tak mi się facjata skojarzyła, gargamel ale taki w wersji sympatycznej).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT -3,38% 7,15 2022-01-18 14:12:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.