Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,71 zł , zmiana od tamtej pory: 9,92%

mamy lek i kolejny prezes odchodzi.

Zgłoś do moderatora
mamy lek to już przylgnęło do tej spółki z lublina. Ci sami dżentelmeni kręcą dalej. Prezes to szybko zrozumiał. Gdzie są teraz ci mądrale typu inwestor biomed czy bml.
Ten gniot znowu coś ostro kombinuje skoro prezes po paru miesiącach dziękuje za współpracę. Dżentelmeni dalej będą kręcić.
Jakoś żaden z RN nie chce wejść do zarządu. Strach przed odpowiedzialnością, czy brak kompetencji zarządczych a może jedno i drugie. Granda i tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -0,76% 6,27 2022-09-26 16:49:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.