Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,77%

Mamy czas na zakupy

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chodzi o dobra spółkę, która jest przed wynikami to jest nią Kernel. Spółka, która jest udziałowcem na wig Ukraina! Inflancja idzie cały czas do góry. Dzięki temu spółka ma coraz większe dochody! W piątek 27.11 jest raport, który ma być petardą! Póki co kurs jeszcze nie wystrzelił, co daje szanse na zakupy. Myśle ze do piątku kurs wzrośnie w okolice 70-75zł za akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -5,12% 40,80 2021-01-27 17:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.