Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: 15,99%

Mam pytanie odnośnie skupu akcji czy on będzie czy jest ?

Zgłoś do moderatora
Uchwała podjęta ale z tego co rozumiem to mogą skupować ale jeszcze tego nie robili ?

co do Dywidendy w tym roku za 2020r. mamy 10gr ale po wynikach za 1 kwartał i kolejnych dobrych kwartałach może tutaj być dużo więcej w kolejnym roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VINDEXUS 1,09% 7,40 2021-10-28 14:48:10