Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: -39,31%

Mam pytanie, może trochę głupie.

Zgłoś do moderatora
Wie ktoś może co się stało z tymi akcjami ?
"Getin Noble Bank S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że uchwałą nr 160/2019 z dnia 11 marca 2019 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("Zarząd Giełdy") stwierdził, że zgodnie z Regulaminem Giełdy dopuszczonych do obrotu jest 36.630.037 akcji zwykłych na okaziciela serii E Emitenta, o wartości nominalnej 2,73 zł każda.

Jednocześnie w ww. uchwale Zarząd Giełdy postanowił wprowadzić z dniem 14 marca 2019 roku do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje Spółki, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 14 marca 2019 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLGETBK00012"."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 1,78% 0,32 2019-11-18 15:02:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.