Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: 2,13%

Mam pomyśła super Przygodówkę dla Jujubee.

Zgłoś do moderatora
Którą zrąbią tanio bo na tym samym silniku co Kursk.

Zamykają cie do pi.rdla nie wiesz nawet za co bo byłeś pijany i naćpany. Budzisz się w celi z chłopem 200kg większym od ciebie. Który o dziwo nie gwałci cie od razu. Potem jakaś gadka szmatka z nim. A ty nie pamiętasz nic. Nawet tego za co ciębie wsadzili bo sąd był 24 godzinny a dopalacze ciebie jeszcze trzymały.
Dostajesz zadanie główne dowiedzieć się za co siedzisz. No i zaczyna się gra gdy otwierają cele. Aby węzinie mogli wyjść na spacerniak lub do kuchni. Gadasz z więźniami klawiszami. Próbujesz wyciągnąć z nich z za co siedzisz. A gdy jesteś na obiedzie to ktoś podchodzi i pluje do twojej zupy. Wtedy masz decyzje jesz albo się z nim bijesz. Walisz go talerzem albo rękoma. To wszystko miałby swoje konsekwencje póżnuj co wybierzesz.
Potem idziesz pod pryśniecie i spadło ci mydło. A widzisz ze 3 wrężników już za tobą się szykuje gdy się schlisz i znów ciężka decyzna. Bijesz sie z nimi czy schylasz się po mydło.
Ogonię akcja kończyłaby się albo twoją ucieczką albo krzesłem elektrycznym lub buntem więźniów któremu przywodzisz i ucieczką wszystkich.
W grze byłby możliwy seks z innymi więżniami kilku z nich którzy wyglądają jak kobiety, sanutatuszką ale bardzo grubą. Ale też seksowną naczelniczką wiezienia.
Gra byłaby na jakieś 300 godzin grania. Bo można tak zepętlić zadania ze gracz bedzie wstawał rano wykonywał to samo codziennie i liczył ze przespi się z naczelniczką. Dzięki czemu wykorzysta ten zwiążek do ucieczki.

No i co nadaje się jako prezes Jujujbee zamiast stępnia? Kopara opadła? Kiedy robimy to stowarzyszenie akcjonarujszy i mnie prezesem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -1,23% 2,40 2019-11-20 15:24:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.