Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

Mam nadzieje, że akcjonariusze wiedzą jaką realną wartość mają akcje

Zgłoś do moderatora
Gadki o 40-50 zł to śmiech na sali, rok temu gdy było wielkie widmo wojny, upadek kraju w 3 dni, nacjonalizacja spółki i Bóg wie co to cena za akcje była około 60 zł. Dzisiaj co mamy? Zmaterializowały się największe obawy i Rosjanie zaatakowali z tym, że chyba tylko jakiś Stiepa na Sybierii wierzy, że mogą cokolwiek jeszcze zyskać na wojnie...

Poza tym Astarta w zasadzie nie ucierpiała podczas wojny, tyle, że część zysku pokaże w QIII a nie QII!!! Ot, jedyna strata :)
Przy wynikach tej spółki (przypomnę zysk 120 mln zł w pół roku przy problemach z eksportem) pełnie "mocy" pokaże w nadchodzących kwartałach, ceny soi, zbóż, olejów każdy zna :)

Te akcje są warte około 150 zł i to przy bardzo ostrożnej wycenie, po najbliższych wynikach okaże się, że 150 zł za akcje to C/Z w okolicy 3-5 :) Czy to dużo? Sami sobie odpowiedzcie już, powodzenia :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,42% 24,10 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.