Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 3,72%

Mam nadzieję na OZE

Zgłoś do moderatora
Ale nie FV, której pełno na rynku i GPW.
FV (z naciskiem na perowskity), pompy ciepła tak ale jako dodatek.
Przede wszystkim MAGAZYNOWANIE energii, to będzie grane w kolejnych latach. W tym temacie wiele się mówi, mało rozwiązań komercyjnych, leżymy na całym świecie gdzie słońce nie świeci o 1 stycznia do ostatniego grudnia.
Magazynowanie w oparciu o technologię tradycyjnych ogniw ołowiowych (tanio), droższych ogniw litowo-jonowych (drożej ale długowiecznie) a przede wszystkim produkcję wodoru (nieskończony czas magazynowania).
Również reaktory smr - niewielkie miasteczko i własny reaktorek, dwóch inżynierów do nadzoru i 3-ch ochroniarzy do pilnowania = tani prąd.
Stoją fabryki w Czechach, stoi elektrownia w DE, wygaszono elektrownie w CHRL...bo nie ma węgla, nie ma gazu, nie ma prądu.
Wiem, że ja sobie tu mogę pisać i nikt ze spółki tego nie będzie czytał ale tak widzę przyszłość.
Nawet i 10 emisji akcji na inwestycje, 100000 akcji na rynku a i tak byłyby szanse na kurs jak na Bogdance lub JSW tj 50 a za niedługo być moze i 100pln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INFOSCAN -2,76% 0,67 2022-01-27 17:04:24