Forum Giełda +Dodaj wątek

Mam mieszane uczucia z tym przejęciem,ale..................

Zgłoś do moderatora
Ostatnio czytałem artykuł w gazecie na temat Ampli i przejęcia. Na początku pomyślałem że to ściema ale potem koleś mi mówił że chyba ktoś musi przejąć i dokapitalizować oraz zrobić porządek z płatnościami. Wydaje mi się że pójdzie chyba w tym kierunku. Mają niedużo hurtowni a kurs jest na dnie ,przejecie jej spowoduje wystrzał kursu. Nie sądzę że będą dokładać do interesu i któryś sprzeda udziały. 3 mln akcji to jest niedużo . Fakt że mają uprzywilejowane akcje i są na fixingu ale to się zmieni jak sprzedadzą firmę bo koleś mówił że już plotkują o tym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI 0,00% 1,14 2023-03-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.