Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,29 zł , zmiana od tamtej pory: 210,01%

Malo krzepiace wiadomosci na Espi

Zgłoś do moderatora
Osoby z zarzadu dostajac z emisjj tanie akcje ,,obdarowuja ''swoich bliskich ,lub kamufluja chęć przyszlej sprzedazy przez rynek (nie musza zglaszac kazdego sypniecia).Boje sie ze teraz pojawi sie wieksza podaz i skoryguje kurs.
  • Malo krzepiace wiadomosci na Espi Autor: ~Pet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-04 12:45:35