Forum Giełda +Dodaj wątek

Maliś-jaracz nie ciagnij tak bo już widać efekty

Zgłoś do moderatora
co jarasz?coś mocne musi być,80% to export dolarowy więc dewaluacja hrywny dla kredytów dolarowych nie ma znaczenia,dewaluacja hrywny jest korzystna przy przychodach w dolarach i spłacaniu kredytów w hrywnach
ale wiem przecież oni nie exportują-sprzedaja kukurydze do marketów i na długie terminy płatnosci w hrywnach a tu hrywna się dewalułuje

cytat:

Warszawa, 17.01.2014 (ISBnews) – Industrial Milk Company (IMC) zawarło umowę niezabezpieczonej 7,5-letniej pożyczki na kwotę 30 mln USD z International Finance Corporation (IFC), należącej do Banku Światowego, podała spółka. Środki zostaną wykorzystane na rozwój działalności rolniczej i zwiększenie kapitału pracującego spółek z grupy IMC.

„Umowa zawiera opcję, według której IFC będzie miało prawo do subskrybowania akcji IMC o łącznej wartości 20 mln USD za 6,45 USD za akcję w ciągu pięciu lat od zawarcia umowy" – czytamy w komunikacie.

IFC udziela pożyczki tylko tym którzy przejdą pozytywnie odpowiednie procedury kontrolne finansów,gdy spółka jest transparentna i przyszłosciowa,byle kto nie dostanie - przy czym nalezy pokreślić słowo niezabezpieczonej pożyczki z mozliwoscią wykupu akcji za 6,45$/sztukę

Dług/EBIDTA<2,5

Cienki Bolek jestes ale zgoda niech spada do 1 zł a może 3,4 lub 5 bo róznie piszesz raz w marcu potem w kwietniu a moze jednak w maju lub czerwcu

powinienes zmienic nick na "palant Maliszewski"
  • Maliś-jaracz nie ciagnij tak bo już widać efekty Autor: ~tak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY 1,89% 13,50 2019-12-06 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.