Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,34%

Małe zainteresowanie i znikome obroty

Zgłoś do moderatora
Firma jest ciekawa technologicznie i ma interesujący produkt, może nie jest tak na czasie jak OZE ale wydaje się być przyszłościowa.
Rozumiem że firma jest mała (niska kapitalizacja więc jest mało akcji/pieniędzy ktorymi można obracać) i dosyć młoda (nie wiemy jak sobie poradzi z monetyzacją swoich pomysłów) ale mimo wszystko wydaje mi się że na GPW jest wiele mniej ciekawych spółek które mimo tego cieszą się większym zainteresowaniem.

Jak myślicie, z czego wynika tak znikome zainteresowanie?

ps. Czy znacie inne młode spółki na GPW których technologia oparta jest na Machine Learning (oprócz ostatniej gwiazdy - Data Walk)?

Pozdrawiam
Krzysztof

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUARTICON -8,78% 13,50 2021-05-17 14:29:52