Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: 81,97%

MAKOLAB - W oczekiwaniu na wielkość DYWIDENDY

Zgłoś do moderatora
Mają 34 gr zysku na akcje. Minimum 10 gr na akcje. Ciekawe jaka będzie ostateczna wielkość dywidendy. Ja obstawiam okolice 15-20 gr dywidendy. Jakby dali 30 gr to kurs pewnie by oscylował w granicach 6 zł. Ale widać, że nie chą puścić, a i zapychać też nie chcą. Poczekamy zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,91% 5,55 2021-07-30 16:23:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.