Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -39,32%

Majty i pampersy zmienione ? No to jedziemy dalej !

Zgłoś do moderatora
Na giełdzie dużo straciłem (wszyscy piszą że zarobili?) Czy dzisiaj jest koniec spadków(?) może tak a może jeszcze opadnie bo jest panika, ja mam w pamięci spadki na bra ale to były spadki na etapie projektu czyli raczkowania firmy a dzisiaj jest produkt, jest jasna strategia, z góry była zapowiedź że ekspansja zagraniczna a PL to poligon doświadczalny. I teraz nie wiem czy ci co dzisiaj sprzedają to geniusze giełdowi czy ignoranci ?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -2,04% 6,25 2018-03-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl