Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,29%

Majątek w instalacjach

Zgłoś do moderatora
Stal i surowce idą do góry jak szalone, więc majątek Pulaw zyskal dużo na wartości, zboza biją rekordy wszechczasów więc rolnicy będą sypali nawozy jak szaleni bo przez to duzo zarobią, tym bardziej ze padają deszcze a to sprzyja zużyciu nawozów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PULAWY -0,94% 84,20 2021-09-21 12:54:29