Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -3,19%

Magiczny Rząd Norwegii

Zgłoś do moderatora
Magiczny Rząd Norwegi ma udział 1.37 %
liczba akcji 152 688
wartość rynkowa 1 435 267 zł
A teraz jeszcze takie pojaśnienie. Średnia cena m2 mieszkania w Norwegii – skupiając się tylko na Oslo to jest to cena 72 tysiące koron (czyli ponad 31 tysięcy zł). Średnio mieszkanie 50 metrowe kosztuje około 3,5 miliona (około 1540000 zł). Czyli Rząd Norwegii sprzedając swoje akcje Pharmeny (co chyba było by trudne przy obrotach jak warzywniaku) miałby trudności z zakupem klitki w Oslo. I to są ceny nie w centrum miasta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,00% 9,10 2021-12-08 10:43:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.