Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -10,48%

MADKOM - Wartość kontraktu wynosi: 1.624.707,00 zł brutto !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Madkom SA informuje iż w skutek przeprowadzonego zamówienia publicznego Emitent w dniu 22 czerwca 2020 r. podpisał umowę z Gminą Nielisz na realizację zamówienia na rzecz Gminy Szczebrzeszyn oraz Zwierzyniec.
Kontrakt obejmuje modernizacje, dostawę i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych wraz z dostawą niezbędnego sprzętu dla Gminy Szczebrzeszyn oraz Zwierzyniec w ramach Projektu
Cyfrowy urząd przyjazny mieszkańcom”.

Realizacja zamówienia zostanie zakończona do 31 sierpnia 2020r
Wartość kontraktu wynosi: 1.624.707,00 zł brutto

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MADKOM-S-A-Informacja-o-pozyskaniu-znaczacego-zamowienia-przez-Madkom-SA-7909950.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 5,62% 1,88 2023-05-29 14:48:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.