Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -10,48%

MADKOM - Nowe ZAMÓWIENIA - Wartość kontraktu:868.062,66 zł !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Madkom SA informuje iż w skutek przeprowadzonego zamówienia publicznego, Emitent w dniu 3 sierpnia 2020 r. podpisał umowę na realizację zamówienia na rzecz Gminy Kalinowo.
Kontrakt obejmuje Dostawę sprzętu komputerowego i wdrożenie systemów informatycznych w tym uruchomienie systemu informacji przestrzennej oraz uruchomienie e-usług publicznych w Gminie Kalinowo w ramach realizacji projektu pt. „Uruchomienie e-usług, zakup niezbędnej infrastruktury IT oraz wartości niematerialnych i prawnych w ramach projektu e-Administracja w Gminie Kalinowo”

Planowany termin zakończenia kontraktu: grudzień 2020 r.
Wartość kontraktu wynosi: 868.062,66 zł brutto.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MADKOM-S-A-Informacja-o-pozyskaniu-znaczacego-zamowienia-przez-Madkom-SA-7937055.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 0,00% 1,88 2023-06-02 14:53:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.