Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,90 zł , zmiana od tamtej pory: 53,76%

MACD tygodniowy, prawdę powie.

Zgłoś do moderatora
Technicznie na akcjach Pure Biologics mamy bardzo ciekawą, prowzrostową konsolidację. Kompletny sygnał w kupna nastąpi po przebiciu oporu na poziomie 40 zł.

Opory są po  to by je łamać. Jeśli przejdziemy opór na 40 to droga na historyczne szczyty 60+ jest otwarta. Formacja 6 miesięcznego spodka się wypełnia, a definitywne wybicie i powrót do hossy nastąpi po przebiciu wspomnianego oporu na poziomie 40 zł. Jest dobrze. . To są dobre akcje i rysuje się na nich piękne wybicie, zwróćcie uwagę na tygodniowy MACD - to będzie piękny, długi rynek wzrostowy.
Scope Fluidics daje przykład ile można zarobić na perełce z New Connect, wcześniej była to Selvita. Niech się martwią ci którzy nie mają akcji Pure Biologics.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -2,13% 55,20 2020-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.