Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,54%

M. Emilewicz za zniesieniem 50% obłożenia dla czarterów

Zgłoś do moderatora
Emilewicz nawiązała też do problemów branży turystycznej. Stwierdziła, że otwarcie w sobotę granic Polski to bardzo dobra wiadomość dla branży turystycznej. Dodała, że złożyła wniosek do Głównego Inspektora Sanitarnego, by podczas lotów czarterowych nie było konieczności zajmowania tylko połowy miejsc w samolotach. Bo „w wypadku czarterów wymogi związane z możliwością zapełnienia tylko połowy samolotu są ekonomicznie bardzo trudne do udźwignięcia”.

https://turystyka.rp.pl/trendy/31771-emilewicz-poparla-branze-turystyczna-w-kwestii-latania-w-kratke

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,62% 32,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.