Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,43%

LUST FROM BEYOND

Zgłoś do moderatora
Warto śledzić przyrost społeczności tej gry. Ostatnia doba ponad 40 osób. Ta gra według mnie jest większym pewniakiem i mocniejszym tytułem niż Alaskan. Lust szczególnie na dużych konsolach może rozbić bank. Estymacja PC sprzedaż 300-400 tyś, duże konsole ponad 0,5 mln. Lada chwila debiut Lust from darkness na dużych konsolach (port od Sim Fabric) Jeżeli ona chwyci, to jej bardziej dojrzała następczyni powinna sprzedać się razy 5 (skala jakości i rozbudowany gameplay)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 3,01% 37,60 2020-02-19 17:00:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.