Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: 7,23%

LUG - Rozświetlamy Polskę - wyniki naboru

Zgłoś do moderatora
Na KWRiST pytania o pieniądze z programu „Rozświetlamy Polskę”
„Chcielibyśmy znać termin rozstrzygnięcia. Wcześniej mówiono, że to nastąpi przed wyborami, później były informacje (…), że już 3 tygodnie temu miało być rozstrzygnięcie, że już na dniach. Konkurs do dzisiaj nie jest rozstrzygnięty, a pojawiają się też inne możliwości finansowania” – podkreślał Jacek Brygman, wiceprzewodniczący Związku Gmin Wiejskich RP.

W najbliższym czasie powinny się pojawić wyniki naboru. W Q1 nastąpi "wysyp" postępowań przetargowych a od Q2 zacznie się ich realizacja.

W Q4 i Q1 LUG musi "popracować" by uzyskać kontrakty z innych źródeł. Przydała by się wiadomość o nowym większym kontrakcie ;)

Mam nadzieję, że kupujący powróci do aktywnych zakupów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUG -1,11% 8,90 2024-02-23 17:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.