Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -41,30%

Ludzie na empeju już się nawracają

Zgłoś do moderatora
Ja jestem w podobnej sytuacji. Razem żoną i chorą córką mieszkamy w kawalerce po teściach. Teściowa została śmiertelnie potrącona przez śmieciarkę, a teść przez to zaczął pić i zapił się na śmierć. Dobrze, że mu wpisali covida w certyfikat śmierci to ubezpieczyciel wypłacił na trumnę i pogrzeb. Niestety wtedy zobaczyłem film dzikiego. Zainwestowałem wszystkie pieniądze od ubezpieczyciela i straciłem wszystko. Żona mnie zabije. Teraz są mrozy, więc martwy teść na balkonie nie sprawia problemu, ale jak przyjdzie ocieplenie na wiosnę to zacznie się problem. Co mi radzicie? Czy te pieniądze da się odzyskać? Czy Dziki pokryje mi koszty pogrzebu teścia?
  • Ludzie na empeju już się nawracają Autor: ~Zawrócony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 2,30% 0,07 2022-05-24 16:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.