Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,03%
Pisałem wam że jest zjazd na kredytach ale raczej większość nie chce tej myśli dopuścić do siebie. Już w mediach zaczynają o tym pisać a banki zaczynają rekomendować swoje akcje jako "dobra inwestycję" moim zdaniem do wyników za 4q będą jeszcze pompować.

https://biznes.interia.pl/finanse/news-kredyty-hipoteczne-ludzie-sie-przestraszyli,nId,5678373
  • LUC Autor: ~LUC
  • Re: LUC Autor: ~Ppp
  • Re: LUC Autor: ~LUC
  • Re: LUC Autor: ~Ppp
  • Re: LUC Autor: ~Blizniakplwl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -1,77% 57,60 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.