Forum Giełda +Dodaj wątek

Lubliniecki zakład jest czwartym zakładem firmy

Zgłoś do moderatora
http://lubliniec.pl/index.php


Opublikowano: wtorek, 04, listopad 2014 13:57
Zespół ds. Informacji Miejskiej

3 listopada uroczyście otwarto pierwszy zakład na terenach lublinieckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Zakład Uzdatniania Stłuczki Szklanej Krynicki Recykling S.A.

Lubliniecki zakład jest czwartym zakładem firmy. W zakładzie w oparciu o opatentowaną przez firmę, unikalną na skalę światową technologię z zabrudzonej stłuczki szklanej pochodzącej od odbiorców śmieci uzyskany zostaje wyselekcjonowany i oczyszczony surowiec szklany, który może być ponownie wykorzystany przez huty szkła. Lubliniecki zakład może uzdatnić 24 tony szklanej stłuczki na godzinę. Jest jeszcze w fazie rozruchu, ale już zatrudnienie znalazło 30 osób.

W lublinieckiej strefie trwa budowa 3 kolejnych zakładów. Trwa przetarg na sprzedaż piątej działki inwestycyjnej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,61% 6,30 2020-01-17 16:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.