Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,30 zł , zmiana od tamtej pory: 6,84%

LTS jeszcze może urosnąć, choć zbliżają się poważne przeszkody

Zgłoś do moderatora
O Lotosie już wcześniej pisaliśmy w kontekście kontynuacji wzrostów. I jak się okazało, słusznie. Obecnie nadal można zakładać, że jest szansa na zwyżki do okolicy szczytu z 5.lipca. Tam bowiem, a nawet nieco wyżej, wypada zasięg formacji 121 pro L pokazanej na wykresie z użyciem dwóch wyżej położonych niebieskich prostokątów. Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/LTS/4ygJsnq2/

Więcej analiz, wiadomości i wskaxniki dla LOTOS 
  • LTS jeszcze może urosnąć, choć zbliżają się poważne przeszkody Autor: ~Pawel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,71% 92,20 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.