Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,20 zł , zmiana od tamtej pory: 3,17%

LTS: Czy dwie flagi (na H1 i D1) zrobią Byczą "kaskadę"?

Zgłoś do moderatora
Ciekawa sytuacja na Lotosie. Na interwale godzinowym doszło do wybicia z flagi pro wzrostowej o zasięgu około 92,20 (wg kwotowania kontraktu CFD na Lotos). Flaga ta wraz z falą wybiciową tworzy układ spodko-podobny, a obecnie można mówić o budowaniu ucha od tego układu. Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/LTS/nYTgzpkI/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla LOTOS 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,30% 91,00 2019-11-15 17:03:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.