Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,02 zł , zmiana od tamtej pory: 13,21%
Wszystko wskazuje, że będzie nieudana próba przebicia 20 MA, 2 dni wcześniej bearish engulfing, wczorajsza świeczka czerwona z dużym body, prawie bezknotowa. Dzisiaj grave stone doji z czerwonym body i mniejszy obrót od średniego. Chyba, że desperacja byków pozwoli przebić opór.
  • LTS Autor: ~marine
  • Re: LTS Autor: ~Darek
  • Re: LTS Autor: ~Gdansk
  • Re: LTS Autor: ~Oko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 0,79% 91,72 2019-11-18 09:30:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.