Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7 635,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,81%

LPP z nieudaną próbą zmiany trendu. Zakończona rozbudowa Centrum Dystryb

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji odzieżowego giganta na krajowym rynku, spółki LPP spadał podczas wczorajszej sesji o około 5,91%. Akcje taniały o 485 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 7575 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 4,20% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach i ostatecznie zamknęła się na poziomie 7715 zł. W sumie w lutym kurs spółki nurkuje już o ponad 1000 zł.

Nieudana próba zmiany trendu
Nie powiodła się próba zakończenia trendu spadkowego trwającego o początku 2018 roku. W tym okresie mamy czytelny układ coraz niżej położonych kolejnych szczytów. Wydawało się do niedawna, że cena zmierza właśnie na poprzedni szczyt, jednak styczeń i początek lutego wyhamowały zwyżkę z...

https://comparic.pl/lpp-z-nieudana-proba-zmiany-trendu-zakonczona-rozbudowa-centrum-dystrybucyjnego/ 
  • LPP z nieudaną próbą zmiany trendu. Zakończona rozbudowa Centrum Dystryb Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LPP 5,53% 5 435,00 2020-04-07 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.