Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,70 zł , zmiana od tamtej pory: 2,20%

Lotos wybił w dół ze zniżkującego trójkąta na H1

Zgłoś do moderatora
LTS wybił w dół formację zniżkującego trójkąta na H1 (inaczej: trójkąta prostokątnego o nachyleniu pro spadkowym) o zasięgu w rejonie 80,16-42 ( wg kwotowań kontraktów CFD). Najprościej - z punktu widzenia próby zagrania S – byłoby, gdyby kurs wrócił do dolnego boku trójkąta położonego w okolicy 85,00 i tam dostalibyśmy potwierdzenie świecowe na M15 pro S (formacje objęcia bessy, spadającej gwiazdy, zasłony ciemnej chmury, gwiazdy wieczornej, by się przydały najbardziej w takiej sytuacji). Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/LTS/6dLNHmTX/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla LOTOS 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,32% 86,56 2019-11-21 17:00:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.