Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,10 zł , zmiana od tamtej pory: 5,16%

Lotos publikuje szacunki za III kwartał. Kurs przy kluczowym wsparciu

Zgłoś do moderatora
Grupa Lotos odnotowała skonsolidowany oczyszczony wynik EBITDA LIFO w wysokości 0,86 mld zł w III kw. 2019 r. według szacunkowych danych, podała spółka.
“Szacunkowy skonsolidowany wynik operacyjny wg metodologii LIFO powiększony o amortyzację po wyłączeniu zdarzeń jednorazowych (oczyszczona EBITDA LIFO): 0,86 mld zł; w tym:
– Szacunkowa oczyszczona EBITDA LIFO segmentu produkcji i handlu: 0,78 mld zł
– Szacunkowa oczyszczona EBITDA segmentu wydobywczego: 0,07 mld zł” – czytamy w komunikacie.
Szacunkowy skonsolidowany wynik operacyjny wg metodologii LIFO po wyłączeniu zdarzeń jednorazowych (oczyszczony EBIT LIFO) wyniósł...

https://comparic.pl/lotos-publikuje-szacunki-za-iii-kwartal-kurs-przy-kluczowym-wsparciu/ 
  • Lotos publikuje szacunki za III kwartał. Kurs przy kluczowym wsparciu Autor: kwfx
  • cofka Autor: ~te
  • Re: cofka Autor: ~eneja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,43% 93,70 2019-11-13 10:42:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.