Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,68 zł , zmiana od tamtej pory: 12,45%

Lotos probuje powiększyć odbicie i ciągle ma na to szanse

Zgłoś do moderatora
Ciekawa sytuacja na Lotosie ( LTS ). Jeśli rynek utrzyma się nad okolicą 83,62 (połowa dużego białego korpusu na H1, który wybił w gore zarówno zniesienie 38,2%, jak i równość dużych korekt na H1), to kurs może zmierzać w kierunku 85,76 gdzie mamy zniesienie 61,8 oraz (w pobliżu) “ząbek” korekcyjny we wcześniejszym ruchu spadkowym. Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/LTS/Jo376MUJ/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla Lotos 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,74% 94,10 2019-11-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.