Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,32 zł , zmiana od tamtej pory: -3,38%

Lotos pobija kolejne rekordy cenowe

Zgłoś do moderatora
93,40 + 3 zł dywidendy to 96,40 zł ! To prawie poziom rekordu z końca lutego. Czy ta spółka zasługuje na takie wyróżnienie ? Z pewnością trochę dziwi faworyzowanie "nafciarzy" w porównaniu z całą resztą solidnych spółek z WIG20. No ale akcjonariusze się cieszą i pewnie zastanawiają nad realizacją zysków. Sytuacja w Europie nie jest najlepsza a USA mogą w każdej chwili rozpocząć głębszą korektę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,98% 89,20 2019-11-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.