Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: 19,35%

Lotnisko Kraków-Balice obsłużyło 383,3 tys. pasażerów w lipcu

Zgłoś do moderatora
Lotnisko Kraków-Balice, obsłużyło 383,3 tys.pasażerów w lipcu br., co oznacza wzrost o 86% w skali roku, poinformowała spółka. W lipcu 2020 roku z usług lotniska skorzystało 205,6 tys.osób.

"Następuje powolna odbudowa rynku lotniczego, czego najlepszym przykładem jest krakowskie lotnisko" - ocenił prezes portu lotniczego Radosław Włoszek.

Lotnisko Kraków Balice jest największym polskim portem regionalnym. W 2020 roku odprawionych zostało 2,59 mln pasażerów, dla porównania w rekordowym 2019 roku było to 8,4 mln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 5,21% 11,10 2021-09-27 15:27:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.