Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: 46,15%

LOT przepala 200 mln/msc. Ile może być w przypadku Entera?

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z najnowszymi informacjami plynacymi od naszego narodowego przewoznika, LOT przepala 200 mln w ciagu jednego miesiaca, przy uziemnionej flocie.

Zatrudnienie LOT: 2500 (wiekszosc to etaty)

Ilosc maszyn: Obecnie we flocie LOT-u znajduje się ponad 90 samolotów (wliczając samoloty Nordica wykąnujące połączenia dla LOT-u)

Zwiazki zawodowe: Tak

Nieruchomosci/siedziby dla pracownikow biurowych: Kilka


Enter Air

Zatrudnienie: Około 500 (wiekszosc to kontrakty)

Ilość maszyn: 24+1( zgodnie z ostatnia wypowiedzia, odebrany w Kwietniu kolejny boeing 737 jest zwolniony z oplat leasingowych dopoki nie zacznie latac)

Zwiazki zawodowe: Nie

Siedziby/ nieruchomosci dla pracownikow biurowych: 1

Dodam, ze Lot dopiero teraz zamierza rozmawiac z leasingodawcami, a Enter ma to juz dawno za soba.

Jaki moze być miesieczny koszt utrzymania firmy w przypadku Entera? Podzielcie się opinia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,44% 34,20 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.