Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,29%

Long COVID – nowa epidemia w natarciu. Statystyki są zatrważające

Zgłoś do moderatora
Eksperci biją na alarm. Kiedy w Europie wariant Delta wywołuje powoli czwartą falę, Polska stoi w obliczu kolejnej epidemii - pacjentów z long COVID wciąż przybywa, a skala jest niepokojąca. - O ile w marcu 2020 r. około 53 proc. chorych miało problem z powrotem do dawnej sprawności, o tyle już wiosną tego roku ten odsetek wynosił aż 74 proc. - ostrzega dr Michał Chudzik, który leczy ozdrowieńców.

https://portal.abczdrowie.pl/long-covid-nowa-epidemia-w-natarciu-jest-sposob-by-go-przewidziec-jest-sposob-by-go-uniknac

A Pharmena ma gotowy produkt dla takich osób, czyli Menavitin.
  • Long COVID – nowa epidemia w natarciu. Statystyki są zatrważające Autor: 1-mna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 4,01% 10,38 2021-10-19 11:32:37