Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,60 zł , zmiana od tamtej pory: 7,71%

Livechat wystartował !!!

Zgłoś do moderatora
LiveChat Software to dostawca oprogramowania służącego bezpośredniej komunikacji w internecie pomiędzy odwiedzającym stronę www, a jej właścicielem. Spółka świadczy swoje usługi w modelu Software as a Service (SaaS), co umożliwia instalację jej usługi LiveChat w kilka minut przez osoby nieposiadające doświadczenia programistycznego. LiveChat Software ma ponad 7 tys. klientów z ponad 80 krajów, a większość sprzedaży generuje w USA oraz Wielkiej Brytanii. Świadczy usługi dla klientów takich jak m.in. Orange, Adobe, Samsung, Tele2, Kaspersky Lab czy Air Asia. Jest też jednym z globalnych liderów oprogramowania typu live chat.
 Rok w rok spółka płaci dywidendę (ostatnio 1,75 PLN), zwiększa przychody i zyski.
Rynek nie docenia niskiej wyceny Spółki.
 
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/LIVECHAT/podstawowe-dane
 
 
Analitycy Vestor DM, w raporcie z 16 września, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki LiveChat Software od zalecenia "kupuj", z ceną docelową 51,9 zł.
 
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Vestor-DM-rekomenduje-kupuj-LiveChat-Software-cena-docelowa-51-9-zl-7740652.html 
 
Sądzę, że ta wycena jest nieco przesadzona, nie mniej uważam, że jeszcze w tym roku kurs wzrośnie do około 38-39 PLN, a nawet może być w okolicy 42 PLN.
  
Spółka otrzymała pozytywną odpowiedź urzędu skarbowego, że powinna płacić niższy podatek(5% zamiast 19%) i prawdopodobnie szykuje się do wejścia na giełdę amerykańską, więc kurs jeszcze wzrośnie. Warto potraktować tę inwestycję jako długoterminową lokatę, która będzie przynosić zyski z dywidendy i zyski ze wzrostu wartości akcji.
  • Livechat wystartował !!! Autor: ~Mark55

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIVECHAT 0,00% 40,50 2019-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.