Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,60 zł , zmiana od tamtej pory: 26,04%

LiveChat Software S.A. po wynikach roku finansowego 2021/2022

Zgłoś do moderatora
LiveChat Software S.A. to spółka informatyczna, oferująca swoje rozwiązania w modelu SaaS (Software as a Service).
Rosnąca liczba klientów, rosnące ARPU oraz kurs dolara, w którym Grupa osiąga blisko 100% swoich przychodów, będą pozytywnie wpływać na przyszłe wyniki. Jednak ponoszone znaczne koszty w rozwój produktów oraz w wyspecjalizowane kadry, tworzą presje na marże.
Zapraszam do podsumowania ostatnich wyników oraz perspektyw spółki Livechat Software SA.

https://portalanaliz.pl/analizy/livechat-software-s-a-po-wynikach-roku-finansowego-2021-2022/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LIVECHAT 0,63% 126,80 2023-02-01 17:00:00